Pachnące Dni i Słodkie Dni 2018- Iskierka Radości

Od dnia 03.12. do dnia 14.12. trwają w naszej szkole Pachnące Dni w ramach szczecińskiej akcji charytatywnej Iskierka Radości.

Zbieramy środki czystości- do higieny i sprzątania, które potem przekażemy m.in. do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie, które rozdziela dary dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszego regionu.

Podpisane rzeczy przynosimy do:

• ul. E. Plater : sala 110, 112 lub pokój nauczycielski
  • ul. Dubois: sala 31 oraz sala 40.

Na najbardziej zaangażowane osoby czekają słodkie upominki oraz punkty dodatnie z zachowania, a dla klas Supery i Superasy.

W budynku przy ul. E.Plater odbędą się Słodkie Dni:

11.12. (wtorek) klasy 4-6

14.12. (piątek) klasy 7 i GIM

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie akcji!

Pomagajmy, bo tak niewiele nas to kosztuje!

Related image               Image result for cupcakes           Image result for supplies bathroom