Działania ekologiczne w SP 11

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami ekologicznymi, które mają miejsce na terenie naszej szkoły:

Sprawozdanie z Tygodnia Ekologii

W ramach tygodnia ekologii na lekcjach przyrody był realizowany projekt pt. Zdrowe odżywianie to zdrowe śniadanie. Uczniowie klas czwartych mieli za zadanie przynieść składniki, z których na lekcji sami mogli przygotować sobie zdrowy posiłek. Dzieci przyniosły warzywa, owoce, jogurty lub produkty potrzebne do zrobienia zdrowej kanapki. Taka forma lekcji bardzo podobała się uczniom. Mogli się wykazać znajomością zdrowych produktów, które należy spożywać, aby cieszyć się zdrowiem przez całe życie.

Na pewno powtórzymy taką lekcję.

Nauczycielka przyrody i biologii : Joanna Stelmaszyk-Subzda