Podsumowanie akcji Iskierka Radości 2018

Kolejny rok nasza szkoła wzięła udział w szczecińskiej akcji charytatywnej Iskierka Radości.

Nad odpowiednim przebiegiem akcji czuwali koordynatorzy. Oprócz nich bardzo pomógł nam Samorząd Uczniowski (klasy 1-3, 4-8 i 3 GIM), Szkolne Koło Wolontariatu oraz nauczyciele.

Uczniowie i rodzice wykazali się wielkim sercem i chęcią niesienia pomocy potrzebującym z naszego miasta i z naszej dzielnicy.

W trakcie Kolorowych i Pachnących dni wspieraliśmy placówki takie jak Specjalistyczno-Opiekuńcza Placówka Wsparcia Dziennego Caritas „Barnimki” przy parafii pw. Najśw. Zbawiciela, „Arka Noego” Punkt przedszkolny Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej (artykuły papiernicze: 443 szt.) i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Szczecinie (artykuły chemiczne: 274 szt.), których pomoc jest przekazywana do potrzebujących dzieci i rodzin w całym naszym województwie.

Na konto Iskierki wpłaciliśmy 2129,40zł, które będziemy mogli wykorzystać w kwietniu na pomoc na uczniów naszej szkoły!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem z przebiegu akcji.

ISKIERKA RADOSCI 2018- sprawozdanie SP 11

Wyniki zbiorek i wplata Iskierka 2018