Biegi z przeszkodami

Po placu Solidarności bieg z przeszkodami do wolności” – w zawodach sportowych pod takim hasłem wzięli w piątek udział uczniowie szkół podstawowych Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Wydarzenie nawiązywało do jubileuszu 30-lecia wyborów 4 czerwca 1989 r., które rozpoczęły przemiany ustrojowe w Polsce. W rozgrywkach wystartowało 60 zawodników z 15 szkół. Dwuosobowe, mieszane zespoły miały do pokonania tor przeszkód na placu Solidarności.
Naszą szkołę reprezentowali Oliwia Otto i Oliwia Chudziak z klasy 5c oraz Filip Bojba i Fabian Hornicki z klasy 6c.
Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy – medale i nagrody rzeczowe. Zawody zorganizowało Centrum Dialogu „Przełomy” oraz Urząd Marszałkowski, który ufundował nagrody i trofea.