UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU 2018/2019

W dniu dzisiejszym, tj. 19.06.2019 r, w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się apele kończące rok szkolny 2018/2019.  O godzinie 10.00 miało miejsce zakończenie roku dla klas od 4 do 7, natomiast o godzinie 12.30 odbyło się zakończenie roku dla klas 8 i 3 gimnazjum.  Na zakończenie roku zostali zaproszeni ważni dla Naszej Szkoły Goście. Wręczone zostały nagrody Prymusa Szkoły, uczniowie, spośród uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, którzy uzyskali najlepszą średnią ocen co najmniej 5,30 i wykazali się co najmniej bardzo dobrym zachowaniem zostali wpisani do Złotej Księgi Absolwentów oraz uczniowie z najwyższą średnią ze Szkoły Podstawowej w mijającym właśnie roku szkolnym w Poczet Złotej Jedenastki. Zostały wręczone listy gratulacyjne rodzicom i świadectwa uczniom z tzw. czerwonym paskiem. Przedstawiono i nagrodzono uczniów, którzy przysłużyli się Naszej Szkole, Nagrodę Dyrektora wręczała Nasza Pani Dyrektor Małgorzata Nermend. Nagrodę otrzymał też cały skład Szkolnego Koło Wolontariatu i uczniowie redagujący Głos Jedenastki. Na apelu dla klas 8 i 3 gimnazjum nastąpiło również uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas 7 oraz Ślubowanie Naszych Absolwentów. Oczywiście nie obyło się bez części artystycznej i paru piosenek oraz podziękowań Młodszych koleżanek. Popatrzcie sami…..