Grupy

GRUPY 3 LATKÓW

 

ŻÓŁWIKI

Wychowawcy: p. Katarzyna Łukasiewicz, p. Agata Cimek
Niania: p. Ewa Rozlepiło

Artyński Adam, Bartosiewicz Artur, Bąk Maksymilian, Biełowiec – Najmark Maja,
Bortnik Marek, Denisiuk Elena, Florek Stanisław, Glinko Jerzy, Jarząb Natan, Kaleta Zofia, Kozioł Przemysław, Kuchta Oliwia, Lefik Aleksandra, Linniczenko Zuzanna, Misiewicz Jan, Nebesio Kaja, Nebesio Ola, Niewiarowska Anna, Oleśków Małgorzata, Petryszka Hanna, Poliński Ethan, Sawicki Jan, Szczepańska Ida, Wang Paweł, Zawistowski Aleks

 

REKINY

Wychowawcy: p. Alicja Kozłowska, p. Katarzyna Michalak
Niania: p. Magdalena Zielińska

Andruszko Lena, Biernacik Jakub, Chruściński Maciej, Dworczak Wiktor, Grajewska Alicja, Kruca Antoni, Krzak Elena, Kusz Marcin, Matuszak Mateusz, Pasik Mariusz,
Pawłowska Hanna, Peplińska Agnieszka, Potocka Zuzanna, Sieradzki Kacper,
Sikorski Filip, Skupińska Mia, Sprońska Katarzyna, Świeczyńska Zofia, Szymański Kacper, Wachowicz Malwina, Wardęga Franciszek, Wróblewski – Steć Daniel, Ziębka Bruno

 

WIKINGOWIE

Wychowawcy: p. Magdalena Szelągiewicz, p. Justyna Dobrowolska
Niania: p. Anna Wierzbicka

Alabrudzińska Nicola, Antos Wiktor, Bryl Kuba, Baranowska Hanna, Chreptowicz Kornelia, Djabkin Alicja, Gawski Cyprian, Górska Barbara, Jaworska Milena, Jese Olaf,
Kowalska Maja, Krzysztofik Zuzanna, Kryszczuk Alicja, Łubiński Bruno,
Majchrzak Szymon, Marciniak Amelia,  Skoneczny Kajetan, Smółko Jakub,
Spalczyński Antoni, Szumiło Gabriel, Tobiański Jan  Zarębska Wiktoria, Zduńska Marta

 

MORSY

Wychowawcy: p. Anna Walukiewicz, p. Adrianna Sulikowska
Niania: p. Ewelina Koteras

Dąbrowska Amelia, Hilarczyński Karol, Hodyl Łukasz, Jóźwiak – Piórkowska Zosia, Klimiński Przemysław, Ławicka Ewa, Konopka Hubert, Mańkowska Antonina,
Mańkowska Ewa, Matczak Ksenia, Nazarenko Wiktoria, Niedźwiedzka Zuzanna,
Obała Bartosz, Olechna Anna, Piątek Oskar, Skolimowski Dariusz, Sławiński Jan,
Straszko Karol, Szymański Krzysztof, Targoński Jan, Tarasenko Daniel,
Wołkowska Martyna, Zalewski Mateusz, Żenczykowski Maciej

 

PIRACI

Wychowawcy: p. Małgorzata Podstwczuk, p. Katarzyna Trojanowska
Niania:

Bazylewski Dorian, Burtna Zuzanna, Dabski Jakub, Dąbrowski Jan,
Domagalski Aleksander, Gajewski Jakub, Garbacz Natalia, Hasiec Oliwia, Kawalec Nadia, Kolanek Wojciech, Kowalewicz Adam, Krakowski Antoni, Lisiecki Krzysztof, Łoszewska Adrianna, Mackiewicz Witold, Pałasz Julia, Stępień Łucja, Targoński Maksymilian, Trojanowska Zofia, Waliszewski Kacper, Wojciechowska Lena, Wołczyk Lena, Woszczyński Filip

 

MUSZELKI

Wychowawcy: p. Magdalena Wierzbicka, p. Ewelina Bandrowska
Niania: p. Joanna Lisowicz

Bartosz Mikołaj, Chojnacka Aleksandra, Delegacz Adela, Dłużniewski Filip, Duda Filip, Hurinov Roman, Jasiński  Marcel, Jóźwikowski Mikołaj, Kaczebura Zuzanna,
Karpierz Tymon, Kostyk Zuzanna, Kozłowska Maja, Letmańska Zuzanna,
Lewandowski Jakub, Łozicki Filip, Markiewicz Iwo, Nahorna Alina, Osak Marcel, Pietruszkiewicz Maja, Sieklicka Antonina, Sztetner Maksymilian, Wiewiórowska Kornelia, Wójcikowski Oliwier

 

GRUPA 3 i 4 LATKÓW

 

KRABY

Wychowawcy: p. Anna Fabiańczyk, p. Justyna Jeszke
Niania: p. Grażyna Wesołowska – Kałłaur

Bartosz Maryla, Czipański Michał, Denkiewicz Aniela, Domagalska Julia, Fierek Paweł, Galenkiewicz Michał, Jaworski Kacper, Knurowski Antoni, Latański Damian,
Leśniewski Filip, Lewandowski Piotr, Lipko Krystian, Mikulski Oskar, Nabożniak Wiktoria, Percewicz Lena, Sadowska Antonina, Serbeński Mikołaj, Sielski Alan, Sprada Alan,  Wesołowski – Gabriel Antoni, Wierzbicka Nadia, Wzgarda Zuzanna

 

GRUPY 4 LATKÓW

 

STERNICY

Wychowawcy: p. Ewa Borowska, p. Marcelina Filipczak

Chyży Szymon, Dajczer Alicja, Drab Lena, Dżuro Piotr, Kochanek Zuzanna,
Kocimska Lena, Kostrubiec Karolina, Kovalenko Asya, Krzywania Wojciech,Kutuzov Fedir, Łuksza Pola, Obrzut Viktoria, Przybyło Filip, Rzęsa Liliana, Stępień Oliwia, Szcześniak Maja, Szczypkowski Szymon, Szmigiel Przemysław, Terlecki Jan, Trębska Anna, Werenkowicz Natalia, Władkowski Szymon, Żaczek Maja

 

FOKI

Wychowawcy: p. Agata Hirniak, p. Ewelina Zacharska

Hermach Jan, Humeniuk Iga, Jahn Bartosz, Kamrowski Antoni, Kramża Dariusz, Kryszałowicz Jan, Lebiedziewicz Daria, Markiewicz Iga, Mazur Arkadiusz,
Niewiarowska Martyna, Olejnik Emilia, Pierzchała Tymoteusz, Poniatowska Kinga, Rudniewska Nadia, Suwalak Marcel, Sinicki Wiktor, Sokołowska Lena, Staszak Dawid, Stefankowska Lena, Stefanowicz Julia, Szynkiewicz Leon, Świeczyński Jan,
Wawrzyniak Amelia, Zakrzewska Julia, Zych Fabian

RYBKI

Wychowawcy: p. Małgorzata Kruś, p. Elżbieta Andruszko

Andrzejewski Franciszek, Berłowska Aniela, Bilyy Vladyslav, Dobrowolski Igor, Edelmuller Maria, Falkowski Jakub, Hornicka Sarah, Huczwa Sabina, Jaworska Wiktoria, Kasprzak Lena, Kędzior Marianna, Kulisz Vanessa, Łazęcki Marcel, Marciniak Marcel, Niemiec Wiktor, Olejnik Piotr, Olejniszyn jan, Siemaszko Filip, Sowińska Gabriela, Surma Patryk,
Szuleta Anna, Tomicka Alicja, Wójtowicz Szymon, Zalecki Borys

 

KORSARZE

Wychowawcy: p. Anna Małecka, p. Natalia Edelmuller

Barłowska Zofia, Bekier Antoni, Bogacz Lilianna, Bojanowski Mateusz,
Charzyńska Aleksandra, Czarnecka Jaśmina, Czekala Remigiusz, Gałwiaczek Kornelia, Kałużna Zofia, Leszkiewicz Antonina, Majchrzak Daniel, Myszkowski Jan,
Niemczyk Maria, Olendrzyńska Kalina, Pastusiak Maja, Rózga Malwina,
Sarbinowski Antoni, Sygit Adam, Urbański Kacper, Wojtyła Filip, Wolska Gabriela, Woźniak Dominik, Wróbel Magdalena, Zadrożny Oktawian

 

GRUPY 5 LATKÓW

 

DELFINKI

Wychowawcy: p. Ewa Dadacz, p. Katarzyna Modzelewska

Antolak Mikołaj, Bartosiewicz Wiktoria, Dolasińska Łucja, Horodeczna Róża, Hruzin Ihor, Jasiński Antoni, Kostiuk Oleksandr, Kozak Jakub, Kozak Michał, Kozieł Amelia,
Merta Michalina, Nowik Karolina, Okoński Tadeusz, Ośmiałowski Łukasz, Pawłowski Filip, Pietrzak Zuzanna, Puciłowska Łucja, Słowik Leonard, Surma Jagoda, Tołkacz Patryk, Thiele Barbara, Witwicka Aleksandra, Wolański Franciszek, Woraczek Milena,
Wyskiel Nikola

 

MARYNARZE

Wychowawca: p. Małgorzata Osińska, p. Aleksandra Duda

Baczkowski Ernest, Bułka Laura, Dąbrowska Maja, Drochomirecki Olivier, Eseryel Jakub, Hajdas Sebastian, Henig Amelia, Hurinova Anastasija, Jabłoński Szymon, Kaleta Stanisław, Kamiński Marcel, Kowalska Alicja, Kwiatkowska Malwina, Majchrowska Maja, Michałowicz Jakub, Pepliński Kacper, Pyś Marta, Romańska Zofia, Sawicki Stanisław, Solovyov Michał, Steliga Julia, Szczygielska Maja, Szulhan Maja, Zajączkowski Antoni, Ziółkowska Laura

 

ŻEGLARZE

Wychowawcy: p. Agnieszka Lasota-Posiewka, p. Natalia Bober

Bąk Aleksander, Gładkowski Karol, Ilukowicz Martyna, Jurkiewicz Leon, Karpiński Jan, Krawiec Marcela, Langner Aleksander, Letmańska Oliwia, Łęczycki Antoni,
Małowiejski Sebastian, Nakielska Anastazja, Nowak Angelika, Nowik Jagoda, Płóciennik Jagoda, Rokicki Maciej, Ryglicki Natan, Sajewicz Kacper, Sękowska Berenika, Skoneczna Pola,  Szemraj Nadia, Sztuka Fabian, Szwelnik Jakub, Wasilewski Cyprian, Żukowski Kajetan

 

GRUPA  5  i  6  LATKÓW

BURSZTYNKI

Wychowawcy: p. Kinga Czerwińska, p. Kinga Kucal-Balcerzak

Barszczewska Maria, Bratus Julia, Budziak Nina, Feshchenko Andrii, Gieczański Mikołaj, Gralak Liwia, Grohs Lena, Hofft Natalia, Horodeczna Blanka, Jakubczak Oliwia, Kniat Klaudia, Kołodziejczak – Kaziul Dominik, Kondracki Michał, Konov Mark, Kopeć Krystian, Lisowski Jan, Łakatosz Oliwia, Marcinkiewicz Klaudia, Przybył Karol,  Puchowska Karolina,  Sowińska Nadia,  Urbańczyk Oliwia, Vasylchuk Dawid,  Zabłocki Alex,  Zygadło-Słonina Eliza

 

GRUPY 6 LATKÓW


PERŁY

Wychowawcy: p. Małgorzata Śniadała, p. Joanna Gapys

Artwiński Ksawier, Bortnik Tomasz, Buczuliński Tomasz, Frąckowiak Barbara,
Gajda Salomea, Idzikowski Artur, Jahn Lena, Jaśków Natalia,Kasjan Kacper, Kościan Dominik, Kościan Lena, Kozieł Lilianna, Krzak Krystian, Kucharski Marcel, Kutko Lena, Nyka Maja, Nyka Kaja, Osiecki Alan, Powroźnik Fabian, Pyś Aleksander, Solecka Amelia, Szczepanik Michalina, Wesołowski Patryk, Wojciechowska Aleksandra, Żurawski Dominik

 

RAKI

Wychowawcy: p. Małgorzata Klupa, p. Diana Okonowska – Poniatowska

Bikowska Anna, Borkowski Szymon, Bukoski Olivier, Buraczyk Nikola, Głowacz Karol, Kawalec Tobiasz, Kujas Justin, Lisek Ksawery, Odej Maksymilian, Pieniak Wiktoria, Prokopiak Michał, Przybylski Aleksander, Romaniak Michał, Slychko Wiktoriia,
Stelmach Roksana, Strojny Kacper, Stróżyk Emilia, Sulyma Sofiia, Szmagliński Emil, Szmuksta Gabriel, Ślepowrońska Anna, Świątek Michalina, Witkowski Nataniel,
Wrześniak Malwina, Zduńska Joanna