Klasy sportowe

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 im. UNICEF-u w Szczecinie mają możliwość rozwijania swoich zdolności, umiejętności i pasji sportowych w klasach sportowych o profilach:

• Piłka nożna
  • Piłka siatkowa
  • Piłka koszykowa
  • klasa żeglarska

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w wielu turniejach i zawodach sportowych, to tylko wybrane:

1. Mistrzostwa Szczecina w piłce siatkowej dziewcząt kl. VII, VIII miejsce.
  2. Finał Mistrzostw Szczecina w piłce siatkowej dziewcząt kl. VI, ścisła czwórka.
  3. Turniej Mikołajkowy o puchar Dyrektora SP.71, V miejsce, VIII miejsce, IX miejsce.
  4. Czwartki lekkoatletyczne stadion Litewska.
  5. Sportowe dni kuratoryjne w ramach dni Olimpijczyka stadion Litewska.
  6. Rozgrywki międzyszkolne w tenisie stołowym chłopcy klasa IV-VI, V miejsce drużynowo, chłopcy klasa VII-VIII, IX miejsce drużynowo.
  7. Mistrzostwa Szczecina w pływaniu klasa III-V, IX, X, XI miejsce indywidualnie.
  8. Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej w SP 12, chłopcy klasa VII, VIII, I miejsce.
  9. Turniej tenisa stołowego z okazji dni otwartych w LO XVI, klasa VI-VIII.
  10.  Rajd krajoznawczo- turystyczny „Leśne soboty”.
  11.  Regaty na zakończenie sezony w Centrum Żeglarskim indywidualnie, Mikołaj Kopczacki III miejsce, Jonatan Tomczak V miejsce, Blanka Welko III miejsce.
  12.  Regaty „ Nadzieja sportu”, udział, Diana Kucher, Jonatan Tomczak.
  13.  Regaty o „ Złotą Dynię”, Jonatan Tomczak III miejsce, Diana Kucher udział.
  14.  Regaty „Miedwie”, Kacper Sokołowski V miejsce, Mikołaj Kopczacki IV miejsce, Diana Kucher IV miejsce.
  15.  Regaty Mistrzostwa województwa pomorskiego w Osieku, Mikołaj Kopczacki II miejsce, Diana Kucher II miejsce, Kacper Sokołowski VII miejsce.
  16.  Mistrzostwa Szczecina w piłce koszykowej chłopców kl. V, VI.
  17. Mistrzostwa Szczecina w piłce koszykowej dziewcząt kl. V.
  18. Mistrzostwa Szczecina w piłce nożnej chłopców kl. V, VI.