Nauczyciele

 

Pedagodzy:
klasy 1-3
mgr Emilia Czekońska

klasy 4-8
mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska
mgr Jacek Kuś

Klasy 1

1a mgr A.Spieczyńska
1b mgr Anna Pusz
1c mgr Marta Szymańska
1d mgr Agnieszka Szmuc

Klasy 2

2a Urszula Trela
2b mgr Elżbieta Krack
2c mgr Ewa Łopuszko
2d mgr Maria Święcka

Klasy 3

3a mgr Dorota Lech
3b mgr Maria Łucka

j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
j.niemiecki Ilona Humeniuk

 

Klasy 4

Klasa 4 a  Małgorzata Wysocka

j.polski mgr Małgorzata Wysocka
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk – Subzda
matematyka mgr Monika Butrymowska
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Robert Mazur
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia ks.  Grzegorz Madoń

Klasa 4 b  Andrzej Tychowski

j.polski mgr Patrycja Ponieważ
j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
historia mgr  Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Czubak
matematyka Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Monika Franczak, Andrzej Tychowski
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia ks. Grzegorz Madoń

4c mgr Monika Franczak

j.polski mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
historia mgr  Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Czubak
matematyka mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Monika Franczak, mgr Andrzej Tychowski
trening mgr Monika Franczak, mgr Dorota Gładysz
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia ks. Grzegorz Madoń

Klasy 5

5a- mgr Patrycja Ponieważ

j.polski mgr Patrycja Ponieważ
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Joanna Czubak
biologia mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka mgr Magdalane Jagodzińska
informatyka mgr Jakub Zajączkwoski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Beata Michalak, mgr Marcin Kaczmarczyk
WDŻ mgr  Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

5b- mgr Jerzy Jagodziński

j.polski mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Joanna Stelmaszyk
geografia mgr Joanna Czubak
matematyka mgr Małgorzata Matlak
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Paweł Łubian
Treningi piłka nożna Andrzej Tychowski
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

5c- mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska

j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Anna Czak
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Joanna Stelmaszyk
geografia mgr Joanna Czubak
matematyka mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Paweł Łubian, mgr Robert Mazur
Treningi koszykówka i siatkówka  mgr Jarosław Michalski, mgr Marcin Kaczmarczyk
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

5d – mgr Michalak Beata

j.polski mgr Marzena Mrowińska
j. angielski mgr Anna Czak
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Joanna Stelmaszyk
geografia mgr Joanna Czubak
matematyka mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Beata Michalak, mgr Paweł Łubian, 
Treningi koszykówka mgr Beata Michalak
żagle mgr Jakub Skorupski
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

 

5e-mgr Joanna  Czubak

j.polski mgr Katarzyna Rudźko
j. angielski mgr Jarosław Michalski
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Joanna Czubak
biologia mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkwoski
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Jakub Skorupski
WDŻ mgr  Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

Klasy

6 a- mgr Patrycja Kryszałowicz

j.polski mgr Patrycja Kryszałowicz
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Natalia Patan
biologia mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka mgr Magdalane Jagodzińska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid 
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Beata Michalak
WDŻ mgr  Anna Binkowska
religia ks.  Grzegorz Madoń

6b- mgr Paweł Łubian

j.polski mgr Patrycja Kryszałowicz
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Natalia Patan
biologia mgr Joanna Stelamszyk- Subzda
matematyka mgr Magdalane Jagodzińska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid 
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Beata Michalak
WDŻ mgr  Anna Binkowska
religia ks. Grzegorz Madoń

6c -mgr Marzena Mrowińska

j.polski mgr Marzena Mrowińska
j. niemiecki mgr Lucyna Osiewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Anna Binkowska
geografia mgr Natalia Patan
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid 
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Danuta Stanny, mgr Robert Mazur
Treningi koszykówka i siatkówka  mgr Monika Franczak, mgr Marcin Kaczmarczyk
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

6 d- mgr Lucyna Osiewicz

j.polski mgr Patrycja Ponieważ
j. niemiecki mgr Lucyna Osiewicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Anna Binkowska
geografia mgr Natalia Patan
matematyka mgr Monika Butrymowska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Paweł Łubian, 
żagle mgr Dorota Gładysz, mgr Tomasz Franczak
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia ks. Grzegorz Madoń

6 e- mgr Magdalena Jagodzińska

j.polski mgr Patrycja Ponieważ
j. niemiecki mgr Lucyna Osiewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
geografia mgr Natalia Patan
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
technika mgr Joanna Waleszczak
wf  mgr Paweł Łubian, 
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia ks. Grzegorz Madoń

6 f- mgr Małgorzata Michalska

j.polski mgr Małgorzata Michalska
j. angielski mgr Anna Czak
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
biologia mgr Joanna Stelmaszyk
geografia mgr Natalia Patan
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
technika mgr Joanna Waleszczak
wf mgr Andrzej Tychowski
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia ks. Grzegorz Madoń

Klasy 7

7 a- mgr Monika Butrymowska

j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Joanna Czubak
biologia mgr Joanna Stelamaszyk- Subzda
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Monika Butrymowska
informatyka  mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Robert Mazur
żagle mgr Tomasz Franczak
WDŻ mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop

7 b- mgr Anna Binkowska

j.polski mgr Marzena Mrowińska
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
j. niemiecki mgr Lucyna Osiewicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Joanna Czubak
biologia mgr Anna Binkowska
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Monika Butrymowska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr mgr Danuta Stanny
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
treningi dziewczynki mgr Monika Franczak
treningi chłopcy mgr Andrzej Tychowski

7c- mgr Danuta Stanny

j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
j. niemiecki mgr Lucyna Osiewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Joanna Czubak
biologia mgr Anna Binkowska
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Beata Michalak, mgr Danuta Stanny
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
żagle mgr Danuta Stanny
trening mgr Marcin Kaczmarczyk

7d- mgr Damian Przygoda

j.polski mgr Małgorzata Drumińska
j. angielski mgr Anna Czak
j. niemiecki  mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
geografia mgr Joanna Czubak
biologia mgr Joanna Stelamaszyk – Subzda
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Jakub Skorupski
żagle Tomasz Franczak
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop

Klasy 8

8a- mgr Joanna Dudkiewicz

j.polski mgr Marzena Mrowińska
j. angielski mgr Joanna Dudkiewicz
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Damian Przygoda
wos mgr Małgorzata Michalska
doradztwo zawodowe mgr Maria Święcka
geografia mgr Natalia Patan
biologia mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Monika Franczak
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
 

8b- mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda

j.polski mgr Małgorzata Wysocka
j. angielski mgr Jarosław Michalski
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Damian Przygoda
wos mgr Małgorzata Michalska
geografia mgr Natalia Patan
biologia mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Andrzej Tychowski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
doradztwo zawodowe mgr Maria Święcka

8c- dr Julita Kawecka- Typek

j.polski mgr Małgorzata Wysocka
j. angielski mgr Jarosław Michalski
j. niemiecki mgr Lucyna Osiewicz
historia mgr Damian Przygoda
wos mgr Małgorzata Michalska
geografia mgr Natalia Patan
biologia mgr joanna Stelmaszyk- Subzda
chemia dr Julia Kawecka-Typek
fizyka mgr Małgorzata Matlak
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Robert Mazur, mgr
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
doradztwo zawodowe mgr Maria Święcka