Nauczyciele

 

Pedagodzy:
klasy 1-3 mgr Emilia Czekońska
klasy 4-8 i gimnazjum

mgr Agnieszka Szmuc

 mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska

 
  Klasy 1

1a Urszula Trela
1b mgr Elżbieta Krack
1c mgr Ewa Łopuszko
1d mgr Maria Święcka 

Klas 2

2a mgr Dorota Fuławka
2b mgr Dorota Lech

Klasy 3

3a mgr A.Spieczyńska
3b mgr Anna Pusz
3c mgr Marta Szymańska

j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
j.niemiecki Joanna Dudkiewicz

Klasy 4

4a- mgr Patrycja Ponieważ

j.polski mgr Patrycja Ponieważ
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk
matematyka mgr Magdalane Jagodzińska
informatyka mgr Jakub Zajączkwoski
technika mgr Andrzej Serdyński
wf mgr Beata Michalak
WŻR mgr  Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

4b- mgr Jerzy Jagodziński
j.polski mgr Anna Maj
j. angielski mgr Arleta Badowska
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk
matematyka mgr Małgorzata Matlak
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Andrzej Serdyński
wf mgr Anna Podkowińska
Treningi piłka nożna Andrzej Tychowski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

4c mgr Anna Podkowińska

j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Sylwia Grygorcewicz
historia mgr Małgorzata Drumińska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Andrzej Serdyński
wf mgr Anna Podkowińska, Jakub Skorupski
Treningi koszykówka i siatkówka Robert Król, Jarosław Michalski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

4d – mgr Michalak Beata

j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Arleta Badowska
historia mgr Małgorzata Jaromik
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk
matematyka mgr Irena Poczobut- Odlanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Andrzej Serdyński
wf mgr Beata Michalak, Jakub Skorupski
Treningi siatkówka Beata Michalak
Żagle Jakub Skorupski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

 

4e-mgr Marta Sinkiewicz

j.polski mgr Ewelina Przygoda
j. angielski mgr PAtrycja Kryszałowicz
historia mgr Małgorzata Jaromik
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk
matematyka mgr Irena Poczobut- Odanicka
informatyka mgr Jakub Zajączkowski
technika mgr Andrzej Serdyński
wf mgr Beata Michalak
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Beata Kasper

Klasy 5

5a- mgr Ewelina Przygoda
j.polski mgr Ewelina Przygoda
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr 
matematyka mgr 
informatyka mgr 
technika mgr
wf mgr
WŻR mgr 
religia mgr 

5b- mgr Paweł Łubian
j.polski mgr 
j. angielski mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr 
technika mgr 
wf mgr Paweł Łubian
WŻR mgr 
religia mgr
treningi mgr Andrzej Tychowski

5c- mgr Robert Król
j.polski mgr Ewelina Kurowska
j. niemiecki mgr Ilona Humeniuk
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr 
technika mgr 
wf mgr mgr Robert Król
WŻR mgr 
religia mgr 
treningi dziewczynki 
treningi chłopcy mgr Robert Król

5d- mgr Karina Antończak
j.polski mgr 
j. niemiecki mgr Karina Antończak
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Marta Sinkiewicz
matematyka mgr Monika Butrymowska
informatyka mgr 
technika mgr 
wf  mgr 
WŻR mgr 
religia ks. 
żagle mgr Tomasz Franczak

5e- mgr Magdalena Jagodzińska
j.polski mgr Patrycja Ponieważ
j. niemiecki mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Marta Sinkiewicz
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr 
technika mgr
wf mgr Robert Król, mgr Paweł Łubian
WŻR mgr
religia ks. Mariusz Śpiewak

5f- mgr Marzena Mrowińska
j.polski mgr Marzena Mrowińska
j. angielski mgr Joanna Dudkiewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Marta Sinkiewicz
matematyka mgr Jolanta Winiecka
informatyka mgr Bartosz Piwowarski
technika mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska
wf mgr Robert Król, mgr Paweł Łubian
WŻR mgr Anna Binkowska
religia ks. Mariusz Śpiewak

Klasy 6

6a- mgr Monika Butrymowska
j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Joanna Czubak
matematyka mgr Monika Butrymowska
z. komputerowe mgr Bartosz Piwowarski
z. techniczne mgr Monika Butrymowska
wf mgr Beata Michalak, mgr Danuta Stanny
WŻR mgr Anna Binkowska
religia ks. Mariusz Śpiewak

6b- mgr Anna Binkowska
j.polski mgr Marzena Mrowińska
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
historia mgr 
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Anna Binkowska
matematyka mgr Monika Butrymowska
z. komputerowe mgr 
z. techniczne mgr Monika Butrymowska
wf mgr Beata Michalak, mgr Danuta Stanny
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
treningi dziewczynki mgr Monika Franczak
treningi chłopcy mgr Marcin Pawlonka

6c- mgr Danuta Stanny
j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Patrycja Kryszałowicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Anna Binkowska
matematyka mgr Jolanta Winiecka
z. komputerowe mgr Arkadiusz Tarwid
z. techniczne mgr Monika Butrymowska
wf mgr Beata Michalak, mgr Danuta Stanny
WŻR mgr Anna Binkowska
religia ks. Mariusz Śpiewak

6d- mgr Damian Przygoda
j.polski mgr Małgorzata Drumińska
j. angielski mgr Sylwia Grygorcewicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Marta Sinkiewicz
matematyka mgr Irena Poczobut- Odlanicka
z. komputerowe mgr Bartosz Piwowarski
z. techniczne mgr Monika Butrymowska
wf mgr Jakub Skorupski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop

Klasy 7

7a- mgr Sylwia Grygorcewicz
j.polski mgr Małgorzata Jaromik
j. angielski mgr Sylwia Grygorcewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Jonna Stelaszyk- Subzda
matematyka mgr Jolanta Winiecka
z. komputerowe mgr Arkadiusz Tarwid
z. techniczne mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska
wf mgr Monika Franczak
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop

7b- mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
j.polski mgr Ewelina Kurowska
j. angielski mgr Sylwia Grygorcewicz
historia mgr Małgorzata Michalska
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Jonna Stelaszyk- Subzda
matematyka mgr Jolanta Winiecka
z. komputerowe mgr Arkadiusz Tarwid
z. techniczne mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska
wf mgr Robert Mazur
WŻR mgr Anna Binkowska
religia ks. Mariusz Śpiewak
treningi mgr Paweł Łubian

7c- mgr Robert Mazur
j.polski mgr Małgorzata Jaromik
j. angielski mgr Sylwia Grygorcewicz
historia mgr Damian Przygoda
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
przyroda mgr Jonna Stelaszyk- Subzda
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
z. komputerowe mgr Arkadiusz Tarwid
z. techniczne mgr Elżbieta Błaszczyk- Kubielska
wf mgr Robert Mazur, mgr Jakub Skorubski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop

Klasy 8

8a- mgr Wioletta Wolska- Gliźniewicz
j.polski mgr Małgorzata Drumińska
j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
j. niemiecki mgr Karina Antończak
historia mgr Damian Przygoda
biologia mgr Anna Binkowska
geografia mgr Joanna Czubak
fizyka mgr Małgorzata Matlak
chemia dr Julita Kawecka- Typek
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
matematyka mgr Wioletta Wolska- Gliźniewicz
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Andrzej Tychowski
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
doradztwo zawodowe Maria Święcka

8b- mgr Iwona Łukaszewisz
j.polski mgr Małgorzata Drumińska
j. angielski mgr Iwona Łukaszewicz
j. niemiecki mgr  Ilona Humeniuk
historia mgr Damian Przygoda
biologia mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
geografia mgr Natalia Patan
fizyka mgr Małgorzata Matlak
chemia dr Julita Kawecka- Typek
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
matematyka mgr Monika Butrymowsk
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Andrzej Tychowski
treningi mgr Paliwoda
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
doradztwo zawodowe Maria Święcka

7c- mgr Monika Franczak
j.polski mgr Wioletta Świetlik- Czupryńska
j. angielski mgr Arleta Badowska
j. niemiecki mgr  Karina Antończak
historia mgr Damian Przygoda
biologia mgr Joanna Stelmaszyk- Subzda
geografia mgr Joanna Czubak
fizyka mgr Małgorzata Matlak
chemia dr Julita Kawecka- Typek
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
matematyka mgr Monika Butrymowsk
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Monika Franczak, mgr Robert Mazur
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
doradztwo zawodowe Maria Święcka

8d- mgr Małgorzata Jaromik
j.polski mgr Małgorzata Jaromik
j. angielski mgr Arleta Badowska
j. niemiecki mgr  Ilona Humaniuk
historia mgr Damian Przygoda
biologia mgr Joanna Binkowska
geografia mgr Natalia Patan
fizyka mgr Małgorzata Matlak
chemia dr Julita Kawecka- Typek
plastyka mgr Małgorzata Łukasik
muzyka mgr Jerzy Jagodziński
matematyka mgr Magdalena Jagodzińska
informatyka mgr Arkadiusz Tarwid
wf mgr Paweł Łubian, mgr Robert Mazur
WŻR mgr Anna Binkowska
religia mgr Dorota Prokop
doradztwo zawodowe Maria Święcka