Oddziały Przedszkolne

Szanowni Rodzice, Opiekunowie Prawni!

 

Ze względu na zbliżające się rozpoczęcie roku szkolnego, przekazujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące jego organizacji.

 

 1. Rok szkolny rozpoczyna się 2 września 2019 roku.
 2. Prosimy o sprawdzenie w dniu 30 sierpnia, do której grupy dziecko będzie uczęszczało oraz w który budynku grupa będzie się mieściła (niektóre z obecnych grup zostały podzielone ze względu na wiek dzieci). Listy będą wywieszone w obu budynkach szkoły.
 3. Zebrania z rodzicami w grupach odbędą się 9 lub 10 września o godz. 16.30. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom podczas zebrania.
 4. Wszelkie informacje dotyczące dodatkowych opłat będą przekazane przez wychowawczynie podczas zebrań.
 5. Prosimy o odpowiedni ubiór dziecka – kapcie antypoślizgowe, wygodne ubrania, oraz zapas bielizny na przebranie w podpisanym worku zamieszczonym w szafce w szatni.
 6. Codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze, prosimy o ubiór adekwatny do pogody.
 7. Nie zostawiamy jedzenia w szatni.
 8. Dziecko wydajemy tylko prawnym opiekunom, bądź osobom upoważnionym (w formie pisemnej).
 9. Prosimy o szybkie pożegnanie się z dziećmi – im dłużej, tym gorzej i dla dziecka i dla rodzica J, w pierwszych dniach można odebrać dziecko już po obiedzie – ok. godz.12 (stopniowa adaptacja dziecka). Przychodząc pukamy do drzwi i czekamy na podejście nauczyciela (by nie wybiegały inne dzieci).
 10. Nauczyciel może wymagać zaświadczenia lekarskiego, gdy widzi, że dziecko jest przyprowadzane chore! Szanujmy zdrowie innych dzieci i nauczycieli!
 11. Zgłoszenie nieobecności dziecka najpóźniej dzień przed planową nieobecnością (w przypadku planowanej nieobecności w poniedziałek – zgłaszamy w piątek) w Kasie Przedszkola bądź telefonicznie pod numerem tel. 91 453 94 3324.