II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie ekologiczno-wędkarskiej

Dnia 14.12.2018r. drużyna w składzie Hanna Duboniewicz, Eliza Stenclik oraz Agata Tydda z klasy 7a, wzięły udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie ekologiczno-wędkarskiej.

Konkurs miał dwie klasyfikacje indywidualną i grupową. Po rozwiązaniu testów, które dotyczyły ekologii, wędkarstwa, rolnictwa i podpisywania ryb oraz roślin wodnych, komisja sprawdzała prace.

Drużyna  zajęła II miejsce, natomiast indywidualnie Hanna Duboniewicz zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Uczestnicy dostali dyplomy, puchary oraz słodkie paczki od Mikołaja ufundowane przez PZW w Szczecinie.

Wyniki konkursów na Kartkę bożonarodzeniową i List do Mikołaja w języku angielskim 2018

WYNIKI KONKURSU

KARTKA BOŻONARODZENIOWA W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA KLAS 2-3-

VII międzyszkolny konkurs językowo-plastyczny organizowany przez

SP 11 w Szczecinie (2018)

  1. WIKTORIA SMEJA SP 9 (op. I. Engler)
  2. OSKAR WALKOWIAK SP 1 (op. A. Alsing)
  3. JULIA KUTKO SP 42 (op. G. Nowicka)

WYRÓŻNIENIA:

Franek Zachariasz SP 3 Chodzież (op. K. Kozakiewicz)

Hanna Adamczyk SP 20 (op. I. Wójcikowska)

Aleksandra Kęska SP 63 (op. N. Łyczek)

 Mateusz Wieczorek SP 60 (op. E. Waldrczyk)

Piotr Kaszubowski SP 68 (p. J. Franecka-Owsińska)

 

WYNIKI KONKURSU LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA-

 VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO  DLA KLAS 4-6 w SP 11 (2018)

KLASY 4:

  1. ALEKSANDRA MALICKA SP 37 (op. B. Herka)
  2. ANTONI SIWIEC SP 20 (op. D. Czeremcha-Olszewska)
  3. ERYK PIERZAK SP 11 (op. S. Grygorcewicz)

WYRÓŹNIENIE: Nadia Wysogląd SP 3 Chodzież (op. K. Kozakiewicz)

KLASY 5:

  1. ŁUKASZ KUCHARSKI SP 9 (op. I. Engler)
  2. ZUZANNA ŁYKO SP3 Chodzież (op. K. Kozakiewicz)
  3. MATEUSZ STARCZEWSKI SP 20 (op. D. Czeremcha-Olszewska)

WYRÓŻNIENIE: Amelia Muszyńska SP 55 (op. Jakub Leszczyński)

KLASY 6:

  1. HANNA KOZDRA SP 20 (op. D. Czeremcha-Olszewska)
  2. KONRAD JASZCZYŃSKI SP 42 (op. P. Hermelin-Gubała)
  3. PIOTR WINIECKI SP 3 Chodzież (op. K. Kozakiewicz)

WYRÓŻNIENIE: Anna Fiedorowicz SP 37 (op. A. Jażdżewska)

Laureatów oraz osoby wyróżnione wraz z opiekunami zapraszamy po odbiór nagród podczas krótkiej uroczystości 18.12.2018r. (wtorek) o godz. 13.00 do biblioteki szkolnej

w SP 11 (ul. E. Plater 20) połączonej z wystawą najpiękniejszych prac uczniów.

Jeżeli nie ma możliwości odbioru nagród tego dnia proszę o kontakt na  s.grygorcewicz.sp11@gmail.com lub telefonicznie/sms 537 081 939, kiedy mogą Państwo lub rodzice zgłosić się po nagrody.

Od 19.12.2018r. – 02.01.2019r. nagrody będą do odbioru w sekretariacie SP 11 (ul.Plater 20).

Zdjęcia prac zwycięzców będą znajdowały się na stronie http://www.sp11.szczecin.pl/ .

Dziękujemy wszystkim szkołom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału za rok!

Do pozostałych szkół, które z pracami dostarczyły Kartę Zgłoszeniową, do ferii zostaną rozesłane dyplomy uczestnictwa.

Nasza szkoła w kampanii ZTU

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. W tym roku akcja promowała przedsięwzięcia dotyczące budowania poczucia własnej wartości. W konkursie literacko – plastycznym „Autoportret” uczniowie naszej szkoły zdobyli piękne nagrody książkowe i dyplomy.
Gratulujemy.
Opiekunki SU.

Konkurs Deutsche Sprache – gute Sache

13.06.2018 odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsche Sprache – gute Sache” dla klas I-III SP.

Uczniowie startowali w konkurencjach i reprezentowali przy tym swoje szkoły drużynowo.

Konkurs składał się z trzech części: testu wiedzy, konkurencji „Domino” na czas – czyli zwycięża najszybszy oraz konkurencji „Chińczyk” – czyli zwycięża ten, kto wyrzuci więcej oczek.

Zwycięzcami okazali się nasi gospodarze czyli uczniowie SP nr 11. Tuż za nimi uplasowała się SP nr 56 oraz SP 54.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaciętej rywalizacji oraz znakomitej zabawy.

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem.

Ilona Humeniuk

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Chodź, pomaluj nasz dzień” w Galaxy

W dniu 16.06.2018 r laureaci konkursu wokalnego Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VI oraz Solistów V, który odbył się w naszej szkole 24.06.2018 r :

 – Kristina Andrejewa z Gimnazjum nr 2 w Szkole Podstawowej nr 41, zdobyła wyróżnienie, a akompaniowała sobie sama na ukulele

 – Max Margachov ze Szkoły Podstawowej nr 11 im.UNICEFu, który podczas konkursu śpiewał w duecie z Elizą Stenclik i zajęli IV miejsce

 – Lena Sikora ze Szkoły Podstawowej nr 37, I miejsce i nagroda Prezydenta Miasta Szczecin, akompaniowała sobie sama na saksofonie

– Lena Juchniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 68, która zajęła III miejsce

pokazali swoje nagrodzone umiejętności podczas rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Chodź, pomaluj nasz dzień” w Galaxy, poniżej prezentujemy zdjęcia. 

„Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VI oraz Solistów V”

W dniu 24.05.18 o godz 10.00 w SP 11 odbył się już po raz szósty Konkurs Duetów.

W konkursie wzięła udział : młodzież szczecińskich gimnazjów oraz uczniowie szczecińskich szkół podstawowych klas od 4 do 7 występujący jako duety: uczeń – uczennica lub uczennica – uczennica oraz duety z chórkiem i również występujący jako soliści.

Tematyka konkursu jest dowolna, treści, piosenek polskich i zagranicznych śpiewanych w duecie lub solo powinny mieć pozytywne przesłanie i nie zawierać słów niecenzuralnych. W tym roku promujemy, oprócz piosenek w języku polskim- najwyżej punktowane, piosenki śpiewane w językach mniej popularnych np. po francusku, włosku itd.

Celem Festiwalu jest połączenie atmosfery zabawy z umiejętnościami wokalnymi oraz tworzenie i utrzymywanie więzi międzyszkolnych.

Konkurs od początku cieszy się dużym powodzeniem, co roku mamy około 40 uczestników.

Dla wykonawców przewidziane są 4 miejsca. Każde z tych miejsc ma odpowiednie nagrody, które fundują różne firmy, w tym roku np. : Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek, kawiarnia Columbus Caffe, Kałamarz – sklep papierniczy, Lodziarnia Gelatiamo, Pizzeria Gruby Benek, Lodziarnia Lody Marczak, TEB Edukacja, etcetera Agencja Reklamowa oraz oczywiście My.

Zwycięzcami w dzisiejszym konkursie byli :

I miejsce i główną nagrodę fundowaną przez Prezydenta Miasta Szczecin, Piotra Krzystka wywalczyła solistka Lena Sikora z SP nr 37

II miejsce solistka Natalia Dolczewska z SP nr 30 oraz zespół w składzie: Maria Syty, Hanna Małecka, Jagoda Spór z GM 7 w SP 37

III miejsce duet w składzie: Daria Zając z SP 33 i Borys Szufranowicz z SP 10 oraz solistka Aleksandra Juchniewicz z SP 68

IV miejsce duet w składzie: Eliza Stenclik i Max Margachov z SP 11

wyróżnienia otrzymali: Kacper Kujawski z SP 11, Kristina Andriejeva z GM2 w SP 41, duet w składzie: Maja Słodzińska i Mateusz Prokopowicz z SP 45.

Jak co rok i w tym również publiczność wybrała swojego faworyta, okazał się nim Oskar Wojtanek z SP 1.

Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję na spotkanie w jeszcze większym gronie za rok.

Pozdrawiamy,

Organizator Julita Kawecka-Typek

Dyrektor Małgorzata Nermend i Gronem Pedagogicznym SP11

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS II-III SP

30.04.2018 odbył się SZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS II-III SP.

Udział w nim wzięli uczniowie z klasy II a i III a. Uczestnicy konkursu sprawdzali swoją znajomość słownictwa oraz zwrotów z klasy II.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

I MIEJSCE – Maja Sołtysińska kl. II a

II MIEJSCE – ex aequo – Amelia Kowalska oraz Zuzanna Laskiewicz kl. II a

Zwyciężczynie otrzymały drobne upominki. Każdy uczestnik konkursu otrzymał również dyplom.

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu!

Ilona Humeniuk

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „WRITING COMPETITION”

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„WRITING COMPETITION”

1 miejsce

Maria Sadłowska Szkoła Podstawowa nr 11

2 miejsce

Flora Marteniak Szkoła Podstawowa nr 42

Kacper Kujawski  Szkoła Podstawowa nr 11

3 miejsce

Lara Clark  Szkoła Podstawowa nr 48

Oliwia Kraśnicka Szkoła Podstawowa nr 42

Wyróżnienie:

Gracjan Betka  Szkoła Podstawowa nr 12

 

Wszystkie dyplomy oraz nagrody wysłane zostaną pocztą w dniu 18.05.2018r.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Iwona Łukaszewicz i Sylwia Grygorcewicz